UES1C100MDM1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UES1C100MDM1TD
JLCPCB Part #
C1579522
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 16V 2.5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS