UVK2D100MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVK2D100MPD1TD
JLCPCB Part #
C1665254
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 200V 3.5mm 80mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS