UES1H470MPM1TD
MFR.Part #
UES1H470MPM1TD
JLCPCB Part #
C1584518
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 47uF 50V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS