UUX2G2R2MNL1GS
MFR.Part #
UUX2G2R2MNL1GS
JLCPCB Part #
C2162973
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 27mA@120Hz 3000hrs@105℃ 400V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS