LNR1J153MSE
MFR.Part #
LNR1J153MSE
JLCPCB Part #
C3812519
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 12.7mm 15000uF 35mm 5.5A@120Hz 5000hrs@85℃ 63V ±20% Bolt,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS