UKL1A220MDDANATD
MFR.Part #
UKL1A220MDDANATD
JLCPCB Part #
C1592769
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 125mA@100kHz 22uF ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS