UUX2A220MNL6GS
MFR.Part #
UUX2A220MNL6GS
JLCPCB Part #
C2162918
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 121mA@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS