UUD1V331MNL1GS
MFR.Part #
UUD1V331MNL1GS
JLCPCB Part #
C251001
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 670mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS