UST1H100MDD1TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UST1H100MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580211
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 2.5mm 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS