LKS1H103MESC
MFR.Part #
LKS1H103MESC
JLCPCB Part #
C3723121
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 3.85A@120Hz 35mm 35mm 50V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS