USP1E330MDD1TD
MFR.Part #
USP1E330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1594076
Description
-40℃~+85℃ 109.5mA@10kHz 2000hrs@85℃ 25V 3.5mm 33uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS