LQR2G392MSEHBB
MFR.Part #
LQR2G392MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618639
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 21.42A@10kHz 31.8mm 3900uF 400V 5000hrs@85℃ 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS