RNL1C122MDS1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNL1C122MDS1
JLCPCB Part #
C3274694
Package
Plugin,D8xL21.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 16V 2000hrs@105℃ 21.5mm 3.5mm 750mA@120Hz 8mm 8mΩ Polymer ±20% 插件,D8xL21.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS