USF1V100MDD1TE
MFR.Part #
USF1V100MDD1TE
JLCPCB Part #
C1593172
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 110mA@100kHz 35V 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS