UES1H220MPM1TD
MFR.Part #
UES1H220MPM1TD
JLCPCB Part #
C1584586
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22uF 50V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS