USF1E150MDD1TE
MFR.Part #
USF1E150MDD1TE
JLCPCB Part #
C1668695
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 110mA@100kHz 15uF 25V 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS