UWT1E470MCR1GB
MFR.Part #
UWT1E470MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 47uF 5.4mm 8mm 99mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD