UPZ2E121MND9
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPZ2E121MND9
JLCPCB Part #
C1591393
Package
Plugin,D10xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 250V 50mm 5mm 740mA@120Hz ±20% 插件,D10xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS