UPW2V470MHD
MFR.Part #
UPW2V470MHD
JLCPCB Part #
C5111983
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 200mA@120Hz 35.5mm 350V 47uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS