LGL2G391MELA40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGL2G391MELA40
JLCPCB Part #
C1593246
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7589A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 390uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS