UPW2V010MPD
MFR.Part #
UPW2V010MPD
JLCPCB Part #
C1590848
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 17mA@120Hz 1uF 350V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS