UPW1H391MHD
MFR.Part #
UPW1H391MHD
JLCPCB Part #
C5111937
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.11A@120Hz 12.5mm 20mm 390uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS