UUN1H221MNQ1MS
MFR.Part #
UUN1H221MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166551
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 400mA@120Hz 50V ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS