UPW1A392MHD6
MFR.Part #
UPW1A392MHD6
JLCPCB Part #
C445360
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 16mm 20mm 3900uF ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS