LKG1C153MESYAK
MFR.Part #
LKG1C153MESYAK
JLCPCB Part #
C1664758
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 15000uF 16V 2.6A@120Hz 20mm 45mm ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS