UVR1V470MDD
MFR.Part #
UVR1V470MDD
JLCPCB Part #
C445160
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 11mm 35V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS