UPS1J151MPD1TD
MFR.Part #
UPS1J151MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111858
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 150uF 17.5mm 2000hrs@105℃ 220mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS