UPS1H471MHD1TO
MFR.Part #
UPS1H471MHD1TO
JLCPCB Part #
C1579628
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 130mΩ 3000hrs@105℃ 470uF 50V 5mm 781mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS