LNY2W152MSEFBN
MFR.Part #
LNY2W152MSEFBN
JLCPCB Part #
C1497894
Package
Bolt,D51xL88mm
Description
-40℃~+85℃ 1500uF 2000hrs@85℃ 22mm 450V 51mm 88mm 9.52A@10kHz ±20% 螺栓,D51xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS