UPS0J331MED
MFR.Part #
UPS0J331MED
JLCPCB Part #
C1650999
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 250mA@100kHz 330uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS