UPS1E4R7MDD
MFR.Part #
UPS1E4R7MDD
JLCPCB Part #
C5111846
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 25V 27.2mA@120Hz 2mm 4.7uF 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS