UKL1V222MHD
MFR.Part #
UKL1V222MHD
JLCPCB Part #
C1591407
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.58A@120Hz 18mm 2000hrs@85℃ 2200uF 35.5mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS