UPS1C330MDD
MFR.Part #
UPS1C330MDD
JLCPCB Part #
C1591716
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 160mA@100kHz 16V 2000hrs@105℃ 2mm 33uF 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS