UHD0J682MHD1TN
MFR.Part #
UHD0J682MHD1TN
JLCPCB Part #
C2166281
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16mm 16mΩ 2.768A@120Hz 5000hrs@105℃ 6.3V 6800uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS