URS1V222MHD1TN
MFR.Part #
URS1V222MHD1TN
JLCPCB Part #
C1584987
Description
-40℃~+85℃ 1.794A@10kHz 18mm 2000hrs@85℃ 2200uF 35V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS