LNK2W182MSEG
MFR.Part #
LNK2W182MSEG
JLCPCB Part #
C3814334
Package
Bolt,D63.5xL85mm
Description
-25℃~+85℃ 1800uF 28.6mm 450V 5000hrs@85℃ 63.5mm 7.6A@120Hz 85mm ±20% 螺栓,D63.5xL85mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS