UKL1A680MEDANA
MFR.Part #
UKL1A680MEDANA
JLCPCB Part #
C1668916
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 150mA@120Hz 2.5mm 6.3mm 68uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS