UPM2C3R3MPD
MFR.Part #
UPM2C3R3MPD
JLCPCB Part #
C1644260
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 160V 3.3uF 5000hrs@105℃ 5mm 80mA@10kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS