UPM2A331MHD6
MFR.Part #
UPM2A331MHD6
JLCPCB Part #
C433189
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
18mm 25mm 330uF ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS