MABA013470KHS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
MABA013470KHS
JLCPCB Part #
C3800751
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+100℃ 470nF 800V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS