UVK2A220MED1TA
MFR.Part #
UVK2A220MED1TA
JLCPCB Part #
C1591756
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 260mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS