UPM1J560MPD1TD
MFR.Part #
UPM1J560MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111761
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 275mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 56uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS