UCA2E220MHD
MFR.Part #
UCA2E220MHD
JLCPCB Part #
C1590179
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 20mm 22uF 250V 5mm 600mA@100kHz ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS