UUX2A470MNL1GS
MFR.Part #
UUX2A470MNL1GS
JLCPCB Part #
C2162873
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 2000hrs@105℃ 230mA@120Hz 47uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS