UPM1J150MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM1J150MED1TA
JLCPCB Part #
C5111753
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 15uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 63V 92mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS