LKG1H392MESYAK
MFR.Part #
LKG1H392MESYAK
JLCPCB Part #
C1603795
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.45A@120Hz 20mm 3900uF 45mm 50V ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS