UPM1H221MHD6TO
MFR.Part #
UPM1H221MHD6TO
JLCPCB Part #
C1667972
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 15mm 220uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm 670mA@120Hz 80mΩ ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS