UVZ1V101MED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1V101MED
JLCPCB Part #
C250960
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 11mm 150mA@120Hz 2.5mm 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS