UBT2A220MPD1TD
MFR.Part #
UBT2A220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579752
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100V 10mm 22uF 240mA@120Hz 3000hrs@125℃ 5mm 800mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS