UPM1H122MHD6
MFR.Part #
UPM1H122MHD6
JLCPCB Part #
C5111741
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.88A@120Hz 1200uF 18mm 31.5mm 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% Plugin,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS